Wie is Cibo?

Cibo is een toeleverancier van oplossingsgerichte technische schuurmaterialen met een unieke expertise op het vlak van de afwerking van roestvrij staal en moeilijke verspaanbare materialen.


Typische klanten zijn bedrijven actief in de lucht- en ruimtevaart, in de voedingsindustrie. Producenten van grootkeukens en medische implantaten. Design en decoratieve architectuur, RVS straatmeubilair, trappenbouwers, etc. Stuk voor stuk klanten waar de eisen op het vlak van afwerking zeer hoog en specifiek zijn.

Wie is wie?

    
 Bral

 

Het salesteam

onder leiding van

Bram Gilles

bram.gilles@cibo.be

        
 roel  fred 
 

Roel Esselens

Regio Oost- en West-Vlaanderen

Product & application engineer

Senior toepassingsexpert en “problem solver” bij uitstek

Verzorgt opleidingen en staat de verkoopploeg en de partners bij met specifiek schuuradvies

Geen uitdaging te groot

roel.esselens@cibo.be

+32 (0)475 67 04 97

 

Andreas Dusar

Regio Vlaams-Brabant, Antwerpen en Limburg 

Junior toepassingsexpert

Leergierig jong geweld

andreas.dusar@cibo.be

+32 (0)471 77 14 44

 

Frédéric Frenay

Regio Wallonië

Senior toepassingsadviseur

Enthousiast & overtuigend

frederic.frenay@cibo.be

+32 (0)475 80 49 83

 

Mark Kats

Regio Nederland

Jarenlange ervaring  als verkoper van technische schuurmaterialen

Vlot & erg gemotiveerd

mark.kats@cibo.be

+31 (0)6 83 59 24 57 (NL)

        
  Dago      
 

 Dago 
Van Balberghe

Internationale verkoop

Export Sales Manager

Enthousiaste & gemotiveerde onderhandelaar

dago.van.balberghe@cibo.be

+32 (0) 475 80 70 25 (BE)

 

 Nicolas Decraemer

Junior export sales

Leergierig jong geweld

nicolas.decraemer@cibo.be

+32 (0)473 25 00 23 (BE)

 

Adam Staley

USA region

Business development manager

adam.staley@cibo-abrasives.com

704 770 1698 (USA)

  

  
 

Het gezicht achter de stem
van de binnendienst

  
 bert Katrien  
 

Bert Adriaens

Office manager

Eindverantwoordelijke commerciële binnendienst

Encyclopedische product- en klantenkennis.

bert.adriaens@cibo.be

 

Katrien Renmans

Commerciële binnendienst

Behulpzaam en oplossingsgericht

katrien.renmans@cibo.be

 

Els Van Olmen

Commerciële binnendienst 

Vlot en professioneel

els.van.olmen@cibo.be

 

Els Vanden Branden

Commerciële binnendienst

Vriendelijk en behulpzaam

els.vandenbranden@cibo.be